ukr
Олешки
13:22
Нут. Семена нута.

Нут. Семена нута.

від 37 000 грн  /тонна  оптом
Мельник Владимир Николаевич, директор
на Флагма з 6 грудня 2011
Продам

Нут. Семена нута. Розана 1р от 300га научное сопровождение. Технология выращивания нута.

Сучасна технологія вирощування нуту.

Добрива

Основна частина білка в зернах і зеленій масі бобових культур формується за рахунок азоту повітря, яке фіксується за допомогою клубенькових бактерій, які розташовані на кореневій системі.
При низькій вологості або в сухому ґрунті бульби не формуються. Азот мінеральних добрив є інгібітором азотфіксації.
Навіть малі дози мінерального азоту негативно впливають на формування бульб, оскільки при цьому рослини переходять на його споживання і необхідність в бульбах відпадає. Дуже важливу роль в цьому процесі грають мікроелементи, які підвищують інтенсивність азотфіксації у декілька разів.
В зернових бобових культур відзначають наступні фази росту: проростання, схід, гілкування стебел, бутонізація, цвітіння, формування бобів, дозрівання, повне дозрівання. Основними є фази сходу, бутонізації, цвітіння і дозрівання. Фаза сходу характеризується появою перших справжніх листочків або сім'ядолів. Формування бутонів і квіточок свідчить про перехід до фази бутонізації і цвітіння. Встановлюється вона по перших нижніх квітках. Початок фази дозрівання визначається при побурінні 1-2 нижніх бобів, а повне дозрівання – коли побуріло не менше половини бобів. Зернові бобові культури дуже позитивно реагують на використання рідкого органічного добрива «Ріверм», який забезпечує формування бульб за будь-яких ґрунтово-кліматичних умов, завдяки вмісту в ньому азот-фіксуючих бактерій, а значить і подальший ріст і розвиток рослини. Після сходу в сої інтенсивно розвивається коренева система і дуже повільно надземна маса. Найбільше поживних речовин вона споживає під час цвітіння бобів.
Під час сходу і впродовж тижня після сходу паросток використовує поживні речовини з насіння. За два тижні після сходу азотофіксуючі бактерії починають засвоювати азот з повітря і можуть повністю забезпечити рослину цим елементом живлення. Найбільше азоту нут засвоює в період від бутонізації до цвітіння, коли інтенсивно зростає вегетативна маса.
Обробку насіння нуту необхідно проводити в день висіву 5,0% розчином «Ріверма». В цьому випадку, чим раніше висівається насіння після обробки, тим кращий результат. При обробці насіння відбувається обмін позитивними і негативними зарядами через плівку, що призводить до швидкого набрякання. Оброблене насіння зберігати не можна. Можливе поєднання «Ріверма» з протруйниками.
Для збільшення кількості і якості зерна необхідно провести позакореневе підживлення не пізніше, ніж за тиждень до бутонізації 1,5-2,0% розчином «Ріверма».
Раціональне комплексне використання мікробіологічних препаратів при вирощуванні нуту забезпечує збільшення продуктивності рослин і родючості ґрунту за рахунок відновлюваних природних ресурсів, отриманню дешевої екологічно чистої високобілкової продукції.

Підготовка насіння до сівби

Оновлено: 23 січня 2018, 16:53
переглядів: 1848
Схожі оголошення
27 000 грн /т ціна
Енергія насіння, ТОВ, Херсон, 8 км
Продаем высококачественные семена нута Розанна (масса 1000 семян-325...
28 000 грн /т ціна
Енергія насіння, ТОВ, Херсон, 8 км
Продаем высококачественные семена нута Триумф (масса 1000 семян-380...
30 000 грн /т ціна
Енергія насіння, ТОВ, Херсон, 8 км
Продаем высококачественные семена нута Иордан(масса 1000 семян-400...
Ціна не вказана
Агрорезерв Плюс, ТОВ, Херсон, 8 км
Сеялка Универсальная Planter 5.4 (вариаторная) входит в список техники...
Ціна не вказана
Агрорезерв Плюс, ТОВ, Херсон, 8 км
Сеялка Planter 3.6В (СЗП-3.6Б) входит в список техники украинского...
×
×
×
×
×